Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Про автора
   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

   Аквадистилятор

   Аквадистилятор, або дистилятор – прилад для очищення води від сторонніх речовин і радіонуклідів. Процес дистиляції грунтований на випарі під дією температури і конденсації опадів, аналогічно тому, як кругообіг води відбувається в природі. На латині distillatio дослівно означає “стікання краплями”. При випарі і подальшій конденсації вода позбавляється від домішок. Цей метод очищення універсальний і найбільш ефективний.

   Види аквадистиляторів

   Прилади для дистиляції відрізняються методом нагріву і конструкцією, а також продуктивністю, яку можна підібрати під конкретні потреби. Аптеки і медичні установи, де найактивніше використовуються аквадистилятори, сильно розрізняються добовою потребою в дистиляту.Прилади можуть генерувати холодний або гарячий дистилят різних температур, що необхідно для якісного приготування розчинів. Основні конструктивні різновиди:

   • вогневі дистилятори (ДО);
   • електричні з водопідготовником (ДЭВ);
   • електричні з водопідготовником і збіркою (ДЭВС).

   Дистилятор для води

   Як працює дистилятор?

   Прилад виготовлений з нержавіючих сталей і є перегінним кубом, в якому кип’ятиться вода. Конденсат, що осів, вільний від нелетких домішок, будучи дистильованою водою. В якості сировини можна використати будь-яку воду, водопровідну і з відкритих джерел, але в останньому випадку потрібна попередня водопідготовка.Сучасні дистилятори оснащені автоматикою відключення, що запобігає нагріву без вступу води. Пристрої можна об’єднати в комплекс зі збірками для запасу води.

   Робота може регулюватися автоматично залежно від заповнення збірки.

   Якість дистиляту

   У магазинах легко можна купити аквадиститиллятор, що відповідає державним фармакологічним вимогам відносно якості дистиляту. Ця відсутність забарвлення, запаху або смаку у отримуваної рідини, її прозорість, кислотність (pH) в межах 5-6,8. Дистилят не містить нітратів, хлоридів, солей, сульфатів, нітриту, кальцію, важких металів, а також CO2. Допустимий вміст аміаку не вище 0,00002.

   Дотримання цих вимог робить прилади придатними у фармацевтиці, косметології, харчовій і алкогольній промисловості.

   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами