Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок

   Підприємство ТОВ «Аналит Прилад» засноване в 2004 році і будучи досить молодим підприємством в даній галузі, вже на сьогоднішній день позиціонує себе на ринку провідним постачальником сучасного вітчизняного та імпортного лабораторного обладнання для визначення якості зерна та продуктів його переробки на території всієї України.

   До числа замовників нашого підприємства відноситься більше 5 тисяч підприємств, серед яких майже всі управління Держхлібінспекції, елеватори, харчокомбінати, мелькомбінати, борошномельні, круп’яні, комбікормові, пивоварні, цукрові і маслозаводи; зернові термінали, агрофірми, заводи дитячого харчування, птахофабрики, а також лабораторії підприємств фармацевтичної промисловості.

   Для максимального задоволення запитів наших покупців ми маємо:

   • широкий асортимент лабораторного обладнання та витратних матеріалів; </ li>
   • конкурентоспроможні ціни і гнучку систему знижок; </ li>
   • індивідуальний підхід до кожного клієнта; </ li>
   • консультації кваліфікованих фахівців; </ li>
   • гарантійні зобов’язання і сертифікацію товарів; </ li>
   • доставку в будь-який регіон; </ li>
   • бездоганну репутацію на ринку. </ Li>
    </ Ul>
    Колектив підприємства – це згуртована команда дипломованих фахівців, здатних відстежувати і аналізувати тенденції розвитку світових досягнень в цій галузі, а також здатних дати консультацію з будь-якого питання оснащення лабораторії.Наша компанія є офіційним постачальником лабораторного обладнання для визначення якості зерна, провідних виробників України в цій галузі.ТОВ «Аналит Прилад» є регіональним представництвом ТОВ «Екан» виробника інфрачервоного експрес-аналізатора якості зерна та комбікормів ІНФРАСКАН і ТОВ «ЛОМО-ФОТОНІКА» – виробника інфрачервоного експрес-аналізатора якості зерна та комбікормів «СПЕКТРАН – 119м». Офіційним сервісним центром в Україні по гарантійному обслуговуванню інфрачервоних аналізаторів ІНФРАСКАН і СПЕКТРАН – 119м. Сервісні інженери нашого підприємства пройшли підготовку і щорічно підвищують кваліфікацію, і нададуть Вам якісно і оперативно послуги з: практичного навчання обслуговуючого персоналу роботі з приладами, ремонту, калібрування, повірки в органах Держстандарту.

    Поставка обладнання супроводжується таким комплексом послуг, як установка, введення в експлуатацію, навчання персоналу по роботі з приладами, гарантійне і післягарантійне обслуговування, оперативне сервісне обслуговування лабораторного обладнання.

    Протягом багатьох років на адресу ТОВ «Аналит Прилад» надходять тільки позитивні відгуки покупців, чиї лабораторії були оснащені нашим обладнанням. Товарний асортимент нашого підприємства постійно оновлюється.

    Ми дякуємо Клієнтів, Постачальників, Партнерів за довіру і співпрацю з нашою компанією і сподіваємося на подальші ділові і дружні стосунки.

    Ми завжди будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

    Серед наших клієнтів: «НІБУЛОН», «Об’єднана елеваторна компанія», «Хліб Інвестбуд», агрохолдинг «Зерно України», «АСТАРТА-КИЇВ», «УКРСПИРТ», «АСТІ» і багато інших Хлібоприймальні підприємства, Елеватри, великі і дрібні фермерські господарства.

   Теги: производство лабораторного оборудования, производство лабораторной посуды