Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок

   Забезпечити якість аналізів і проб дозволяє дезинфекція посуду, що використовується для проведення дослідів на лабораторному устаткуванні. Роботи можна зробити самостійно, скориставшись інструкцією і спеціальними засобами для обробки інвентаря і місткостей. Але краще замовити послугу в спеціалізованих лабораторіях, де, окрім ручного миття, використовуються спеціальні машини, що забезпечують якісне промивання (до прозорості) і правильну сушку інвентаря або посуду.

   Обробка лабораторного посуду і особливості процедури

   Неправильна підготовка лабораторного посуду і порушення термінів перевірки устаткування, які використовуватимуться при проведенні аналізу, є головною причиною спотворення результатів лабораторного дослідження. Ціна порушення – низька якість готової продукції і втрата прибутку.

   Згідно з правилами обробки, миття:

   • пробірок
   • піпеток
   • дозаторів

   а також інструментів і робочих лабораторних місткостей здійснюється в гарячій воді з додаванням миючих засобів і сумішей в різній концентрації.

   Стійкі забруднення відтирають вручну йоршиком. При необхідності робиться замочування тари. Елементи приладів, місткості і інвентар з високою мірою термостійкості (виготовлений із скла, металу, гуми) з метою очищення допускається кип’ятити. Вироби з латексу дозволено знезаражувати над парою.

   Обполіскують посуд кілька разів: спочатку в проточній, а потім в дистильованій воді. Концентрація коштів для дезинфекції і час витримки місткостей в розчині визначається мірою забруднення, типом виробів і їх призначенням. Очищення скла (пробірок, дозаторів, колб) робиться з урахуванням рекомендацій виробників інвентаря і приладів, інструкцією до реагентів і дезсредствам.

   Процедура знезараження лабораторного посуду включає:

   • дезинфекцію;
   • передстерилізаційне очищення;
   • стерилізацію.

   Для миття і дезинфекції можна використати препарати, що мають сертифікати якості. Для знежирення використовують хромові суміші. Промивання скляного приладдя в проточній і дистильованій воді триває до досягнення прозорості скла. Чисті пробірки, колби і стекла підлягають стерилізації, в ході якої відбувається знезараження поверхонь і сушка.

   Метод стерилізації вибирають виходячи з вимог виробника посуду і її характеристик. У число основних методів включають:

   • кип’ячення;
   • обробку під тиском;
   • сушку в сухим жаром в печах Пастера;
   • прожарення текучою парою в апаратах Коха.

   Також стерилізувати пристосування для лабораторних досліджень можна механічним способом – мембранним ультрафильтрованием.

   Одноразовий інвентар, використаний для забору проб або проведення досліджень, перед утилізацією також підлягає дезинфікуванню. Це дозволяє попередити появу і поширення патогенної флори, вірусів і бактерій, довкіллю, що заподіює збиток.

   Послуга дезинфекції посуду в ТОВ “Аналит Прилад”

   Замовити якісну обробку посуду, робочих інструментів і інвентаря, проб, що використовуються для огорожі, і проведення аналітичних досліджень в лабораторних умовах, можна в ТОВ “Аналит Прилад”. Оформити заявку можна в офісі компанії, на сайті або в телефонному режимі.

   Повний перелік послуг і їх вартість приведені у відповідному розділі офіційного сайту компанії. На усі відповіді, які виникли в ході замовлення послуги або придбання устаткування для проведення аналізу дадуть відповідь консультанти ТОВ “Аналит Прилад”.

   Своїм клієнтам ТОВ “Аналит Прилад” гарантує якість роботи і найнижчі ціни на послуги дезинфекції посуду в регіоні. У роботі використовуються тільки сертифіковані засоби і застосовуються технології, що дозволяють зробити знезараження скла і інвентаря і матеріалів з високою термостійкістю відповідно до вимог. Вартість обробки лабораторного посуду розраховується індивідуально, виходячи з числа і типу операцій, необхідних для отримання ідеального результату.

   Отзывы (0)
   Теги: дезинфекція лабораторного посуду, стерилізація лабораторного посуду
   Заполните форму
   и мы свяжемся с вами