Заказать звонок

    Уточнить цену

      Обратный звонок
      Обратный звонок

      Калібрування лабораторного обладнання – важливий і невід’ємний технологічний процес, який дозволяє гарантувати якість проведених вимірів і мінімізувати погрішності при вимірі. Процедуру повинні робити спеціалізовані компанії, що мають досвід в проведенні подібного налаштування високоточних приладів.

      Калібрування лабораторного устаткування і її необхідність

      Калібрування вимірювальних приладів робиться з метою досягнення якості вимірів і відображення достовірних значень свідчень пристроїв. Процедура калібрування устаткування робиться в спеціальних лабораторних умовах. Тільки там можливо зробити повний цикл, починаючи від перевірки цілісності конструкції і закінчуючи перевіркою працездатності агрегатів, використовуваних для роботи в умовах виробництва.

      Калібруванню підлягають не лише апарати, які вимірюють важливі показники, але і найпростіші ваги, що використовуються в торгових мережах. Процедура дозволяє уникнути хаотичної кореляції і гарантує правильне відображення значень приладів.

      Несвоєчасна перевірка коректності відображення значень вимірювальних пристроїв може стати причиною штрафів від контролюючих організацій і привести до матеріальних втрат внаслідок порушення технологічного процесу, залежного від точності показників.

      Попри те, що процедура не є обов’язковою, калібруванню підлягають:

      • ГИК аналізатори зерна
      • вимірники деформації клейковини, білку або клітковини
      • торгові і лабораторні ваги

      і інші апарати, основним призначенням яких є виявлення точної маси або якісного складу сировини.

      Серед головних причин появи збоїв вимірювальних апаратів виділяють:

      • дія довкілля;
      • порушення термінів проведення перевірок;
      • недотримання вимог експлуатації апаратів.

      Відсутність або несвоєчасно зроблене калібрування, як і неправильна обробка лабораторного посуду, ставить під сумнів точність свідчень і придатність приладів до використання.

      При уточненні граничних термінів проведення тонкого налаштування вимірювальних приладів і лабораторного устаткування рекомендується враховувати вимоги виробників апаратів, а також умови експлуатації. Більшість високоточних пристроїв потребують сервісного обслуговування кожні 3 місяці. Такий період дозволяє уникнути істотних збоїв у вимірах і гарантувати власникам устаткування мінімальні втрати.

      Плюси співпраці з ТОВ “Аналит Прилад”

      ТОВ “Аналит Прилад” робить налаштування усіх типів вимірювального устаткування, що потребує коригування показників і приведення їх до нормативних значень.

      Замовити проведення калібрування лабораторного устаткування за найвигіднішими в Україні цінами можна на сайті або при особистому зверненні. У стислі терміни фахівці компанії зроблять перевірку придатності до подальшого використання:

      • вагів
      • ГИК аналізаторів
      • вологомірів

      і вимірників деформації клейковини, а також видадуть укладення про можливість експлуатації устаткування. Вартість проведення процедури калібрування залежить від типу пристроїв. При необхідності фахівцями компанії буде виконана діагностика і зроблений ремонт, що включає заміну елементів, що вийшли з ладу.

      На усі роботи надається гарантія виконавця, що підтверджує якість проведення операції. Упізнати ціни перевірки, калібрування або вартість комплексу послуг можна на сайті компанії. Отримати відповіді на усі питання, що виникли в ході оформлення заявки або замовити послугу фахівців ТОВ “Аналит Прилад” також можна по телефонах або в офісі компанії.

      Отзывы (0)
      Теги: калібрування лабораторного обладнання, калібрувальне обладнання для пшениці
      Заполните форму
      и мы свяжемся с вами