Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок

   Калібрування лабораторного обладнання – важливий і невід’ємний технологічний процес, який дозволяє гарантувати якість проведених вимірів і мінімізувати погрішності при вимірі. Процедуру повинні робити спеціалізовані компанії, що мають досвід в проведенні подібного налаштування високоточних приладів.

   Калібрування лабораторного устаткування і її необхідність

   Калібрування вимірювальних приладів робиться з метою досягнення якості вимірів і відображення достовірних значень свідчень пристроїв. Процедура калібрування устаткування робиться в спеціальних лабораторних умовах. Тільки там можливо зробити повний цикл, починаючи від перевірки цілісності конструкції і закінчуючи перевіркою працездатності агрегатів, використовуваних для роботи в умовах виробництва.

   Калібруванню підлягають не лише апарати, які вимірюють важливі показники, але і найпростіші ваги, що використовуються в торгових мережах. Процедура дозволяє уникнути хаотичної кореляції і гарантує правильне відображення значень приладів.

   Несвоєчасна перевірка коректності відображення значень вимірювальних пристроїв може стати причиною штрафів від контролюючих організацій і привести до матеріальних втрат внаслідок порушення технологічного процесу, залежного від точності показників.

   Попри те, що процедура не є обов’язковою, калібруванню підлягають:

   • ГИК аналізатори зерна
   • вимірники деформації клейковини, білку або клітковини
   • торгові і лабораторні ваги

   і інші апарати, основним призначенням яких є виявлення точної маси або якісного складу сировини.

   Серед головних причин появи збоїв вимірювальних апаратів виділяють:

   • дія довкілля;
   • порушення термінів проведення перевірок;
   • недотримання вимог експлуатації апаратів.

   Відсутність або несвоєчасно зроблене калібрування, як і неправильна обробка лабораторного посуду, ставить під сумнів точність свідчень і придатність приладів до використання.

   При уточненні граничних термінів проведення тонкого налаштування вимірювальних приладів і лабораторного устаткування рекомендується враховувати вимоги виробників апаратів, а також умови експлуатації. Більшість високоточних пристроїв потребують сервісного обслуговування кожні 3 місяці. Такий період дозволяє уникнути істотних збоїв у вимірах і гарантувати власникам устаткування мінімальні втрати.

   Плюси співпраці з ТОВ “Аналит Прилад”

   ТОВ “Аналит Прилад” робить налаштування усіх типів вимірювального устаткування, що потребує коригування показників і приведення їх до нормативних значень.

   Замовити проведення калібрування лабораторного устаткування за найвигіднішими в Україні цінами можна на сайті або при особистому зверненні. У стислі терміни фахівці компанії зроблять перевірку придатності до подальшого використання:

   • вагів
   • ГИК аналізаторів
   • вологомірів

   і вимірників деформації клейковини, а також видадуть укладення про можливість експлуатації устаткування. Вартість проведення процедури калібрування залежить від типу пристроїв. При необхідності фахівцями компанії буде виконана діагностика і зроблений ремонт, що включає заміну елементів, що вийшли з ладу.

   На усі роботи надається гарантія виконавця, що підтверджує якість проведення операції. Упізнати ціни перевірки, калібрування або вартість комплексу послуг можна на сайті компанії. Отримати відповіді на усі питання, що виникли в ході оформлення заявки або замовити послугу фахівців ТОВ “Аналит Прилад” також можна по телефонах або в офісі компанії.

   Отзывы (0)
   Теги: калібрування лабораторного обладнання, калібрувальне обладнання для пшениці
   Заполните форму
   и мы свяжемся с вами