Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок

   Лабораторне обладнання потребує регулярної перевірки. Діагностика дозволяє своєчасно виявити несправності приладів і попередити виникнення проблем, пов’язаних з неточним вимірюванням. На точність показників впливає не тільки технічний стан оснащення, а й чистота лабораторних судин. Чаші і пробірки потребують регулярної обробці спеціальними засобами.

   Обслуговування приладів: перелік операцій

   Своєчасна заміна елементів і деталей, що вийшли з ладу, чистка вузлів техніки та перевірка працездатності системи – гарантія якості проведення будь-яких вимірів, що вимагають точності і особливих навичок. Термін і частота технічного обслуговування, а також перелік необхідних маніпуляцій залежить від типу пристрою і його основного призначення. </ P>
   Правила обслуговування лабораторного обладнання також залежать від типу оснащення і завдань, які належить виконати із застосуванням апаратів. Перелік послуг обслуговування включає в себе:

   • діагностику несправностей;
   • капітальний ремонт і лагодження дрібних вузлів;
   • чистку і калібрування;

   а також перевірку точності показань приладів.У списку додаткового сервісу значаться обробка та дезінфекція лабораторного посуду і вузлів складних агрегатів, що вимагають подальшої настройки точності.

   Від точності показань вимірювальних пристроїв залежить результат виробничого процесу і стан вузлів і споруд, вартість яких обчислюється мільйонами. Чистка вузлів і елементів дозволяє значно продовжити час експлуатації приладів і забезпечити стабільність функціонування складних систем підприємств.

   Діагностика оснащення дозволяє своєчасно виявити і швидко усунути несправності елементів і деталей. Проведення поточного ремонту дає можливість продовжити термін служби пристроїв і заощадити кошти, уникаючи покупки нового обладнання. У переліку обладнання, що підлягає регулярної дезинфекції і перевірці, знаходяться печі, млини для зерна, мішалки, вологоміри і інші пристрої, що застосовуються на підприємствах з виготовлення хлібобулочних виробів і елеваторах.

   Перевірка точності показань вимірювальних приладів – основна вимога, що дозволяє забезпечити стабільність підприємства, а також можливість мінімізувати втрати внаслідок збоїв в роботі спеціалізованої високотехнологічної техніки чи вимірювального обладнання. При проведенні калібрування вдається досягти точності вимірювань, але вкрай важливо проводити маніпуляцію з технікою строго у встановлені терміни.

   Переваги та зручність співпраці з ТОВ «Аналіт Прилад»

   Замовити за вигідною ціною пристрою і оснащення для підприємств, що виробляють та реалізують комбікорми, системи та окремі елементи міні-пекарень та елеваторів, а також лабораторні прилади для визначення якості клейковини зернових можна в ТОВ «Аналіт Прилад». Все обладнання пройшло перевірку працездатності та діагностику. Продавець гарантує точність вимірів і пропонує клієнтам обслуговування обладнання в гарантійний та післягарантійний термін за вигідною ціною.

   При необхідності в ТОВ «Аналіт Прилад» можна замовити лагодження оснащення будь-якого типу і призначення. Усунення несправності буде виконано відповідно до технічного регламенту і вимог. З повним переліком послуг та вартістю сервісу можна ознайомитися на сайті компанії. Фахівці, які знають все про правила калібрування і настройки точності роботи техніки, швидко і якісно здійснять перевірку роботи систем і елементів приладів, знайдуть і в найкоротший термін усунуть проблеми, що виникли в процесі експлуатації.

   Серед додаткових послуг, які можуть призвести фахівці ТОВ «Аналіт Прилад», виділяють обслуговування та налагодження оснащення спеціального призначення, а також заміну деталей в рамках планового технічного обслуговування. У переліку основних агрегатів:

   • вологоміри,
   • білизномір,
   • млини,
   • ІК аналізатори,
   • мішалки,
   • ваги,
   • вимірювачі деформації клейковини зерна,

   а також печі та термічне встаткування.Фахівці компанії проходять регулярне навчання і підвищують рівень знань в кращих спеціалізованих сервісних інститутах. На весь перелік наданих послуг поширюється гарантія. Зручність співпраці і в тому, що при необхідності професіонали ТОВ «Аналіт Прилад» нададуть допомогу в налаштуванні систем і устаткування, поставленого за договором, а також проведення навчання працівників підприємства замовника.

   Оставить комментарий

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.
   Комментарий будет добавлен после проверки модератором.
   Отзывы (0)
   Заполните форму
   и мы свяжемся с вами