Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок

   Перевірка лабораторного обладнання – невід’ємний процес експлуатації приладів, від точності свідчень яких залежить якість процесів на виробництві. В ході проведення операції лаборантам вдається виявити працездатність пристроїв, а також знайти брак, що призводить до перевитрати сировини, збоїв в роботі систем спостереження за якістю товару або зниження вартості продукції.

   Необхідність перевірки лабораторного вимірювального устаткування

   Перевірці точності свідчень підлягають усі засоби вимірів. Обстеження лабораторного устаткування дозволяє виявити відповідність вимірювальних пристроїв діючим вимогам і нормам.

   Оцінка технічного стану і діагностування приладів на предмет виявлення несправностей робиться в терміни, визначені законодавством України. Періодичність (регулярність) перевірки вимірювальних пристроїв залежить від типу апарату, його призначення і умов експлуатації.

   Різновиди перевірок

   Усі можливі варіанти перевірки якості роботи лабораторного устаткування прийнято класифікувати залежно від цілей. Розрізняють процедури:

   • первинною
   • періодичною
   • позачерговий
   • експертною

   і інспекційної перевірки.

   Первинна процедура робиться перед введенням вимірювальних приладів в експлуатацію і після проведення планового або аварійного ремонту. Регулярність періодичної діагностики і оцінки якості проведення вимірів, а також вартість послуги залежать від типу пристрою, і встановлюється на законодавчому рівні. Вищеперелічені типи перевірок є обов’язковими. За відмову від діагностики або проведення аналізу працездатності підприємствам і приватним особам загрожує штраф.

   Що стосується процедури позачергової перевірки, то вона, як і експертна або інспекційна є позаплановою, і робиться за вимогами органів, що займаються контролем і аналізом коректності роботи вимірювальної техніки.

   Проведення усіх типів експертних перевірок спрямоване на спостереження і виявлення працездатності устаткування для проведення вимірів. Дані, отримані в ході процедури, можна використати в якості доказів про придатність приладів при рішенні суперечок, що виникли між власником і органами контролю і сертифікації. У числі головних причин виникнення суперечок виділяють заводський брак і несправності, що не підлягають ремонту, невідповідність зроблених вимірів нормам і стандартам і т. д.

   Планову і позапланову експертизу пристроїв можуть робити спеціалізовані підприємства, що мають сертифікацію і дозвіл на проведення операцій по огляду приладів обліку.

   Переваги співпраці з ТОВ “Аналит Прилад”

   ТОВ “Аналит Прилад” – підприємство, що займається продажем вимірювальних пристроїв для харчової, фармацевтичної і інших галузей народного господарства. У каталозі компанії можна знайти і замовити устаткування для проведення якісних і кількісних вимірів за найвигіднішими в Україні цінами. На базі компанії також робиться ремонт, діагностика, калібрування і обслуговування приладів високої точності і лабораторного устаткування усіх типів.

   Проведення перевірок робиться відповідно до стандартів, що діють на території України. Фахівці ТОВ “Аналит Прилад” використовують новітнє устаткування і гарантують точність і коректність даних лабораторного обстеження вимірювальних пристроїв. Замовити послуги з вигідної ціни можна на сайті компанії. Отримати консультацію або залишити заявку також можна в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти. Адреси і телефони для зв’язку з фахівцями вказані в розділі “Контакти”.

   Отзывы (0)
   Теги: перевірка лабораторного обладнання, перевірка лабораторного посуду
   Заполните форму
   и мы свяжемся с вами