Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок

   Перевірка лабораторного обладнання – невід’ємний процес експлуатації приладів, від точності свідчень яких залежить якість процесів на виробництві. В ході проведення операції лаборантам вдається виявити працездатність пристроїв, а також знайти брак, що призводить до перевитрати сировини, збоїв в роботі систем спостереження за якістю товару або зниження вартості продукції.

   poverka - sredstv - izmerenij - 300x126 Перевірка

   Необхідність перевірки лабораторного вимірювального устаткування

   Перевірці точності свідчень підлягають усі засоби вимірів. Обстеження лабораторного устаткування дозволяє виявити відповідність вимірювальних пристроїв діючим вимогам і нормам.

   Оцінка технічного стану і діагностування приладів на предмет виявлення несправностей робиться в терміни, визначені законодавством України. Періодичність (регулярність) перевірки вимірювальних пристроїв залежить від типу апарату, його призначення і умов експлуатації.

   Різновиди перевірок

   Усі можливі варіанти перевірки якості роботи лабораторного устаткування прийнято класифікувати залежно від цілей. Розрізняють процедури:

   • первинною
   • періодичною
   • позачерговий
   • експертною

   і інспекційної перевірки.

   Первинна процедура робиться перед введенням вимірювальних приладів в експлуатацію і після проведення планового або аварійного ремонту. Регулярність періодичної діагностики і оцінки якості проведення вимірів, а також вартість послуги залежать від типу пристрою, і встановлюється на законодавчому рівні. Вищеперелічені типи перевірок є обов’язковими. За відмову від діагностики або проведення аналізу працездатності підприємствам і приватним особам загрожує штраф.

   Що стосується процедури позачергової перевірки, то вона, як і експертна або інспекційна є позаплановою, і робиться за вимогами органів, що займаються контролем і аналізом коректності роботи вимірювальної техніки.

   Проведення усіх типів експертних перевірок спрямоване на спостереження і виявлення працездатності устаткування для проведення вимірів. Дані, отримані в ході процедури, можна використати в якості доказів про придатність приладів при рішенні суперечок, що виникли між власником і органами контролю і сертифікації. У числі головних причин виникнення суперечок виділяють заводський брак і несправності, що не підлягають ремонту, невідповідність зроблених вимірів нормам і стандартам і т. д.

   Планову і позапланову експертизу пристроїв можуть робити спеціалізовані підприємства, що мають сертифікацію і дозвіл на проведення операцій по огляду приладів обліку.

   Переваги співпраці з ТОВ “Аналит Прилад”

   ТОВ “Аналит Прилад” – підприємство, що займається продажем вимірювальних пристроїв для харчової, фармацевтичної і інших галузей народного господарства. У каталозі компанії можна знайти і замовити устаткування для проведення якісних і кількісних вимірів за найвигіднішими в Україні цінами. На базі компанії також робиться ремонт, діагностика, калібрування і обслуговування приладів високої точності і лабораторного устаткування усіх типів.

   Проведення перевірок робиться відповідно до стандартів, що діють на території України. Фахівці ТОВ “Аналит Прилад” використовують новітнє устаткування і гарантують точність і коректність даних лабораторного обстеження вимірювальних пристроїв. Замовити послуги з вигідної ціни можна на сайті компанії. Отримати консультацію або залишити заявку також можна в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти. Адреси і телефони для зв’язку з фахівцями вказані в розділі “Контакти”.

   Отзывы (0)
   Теги: перевірка лабораторного обладнання, перевірка лабораторного посуду
   Заполните форму
   и мы свяжемся с вами