Заказать звонок

  Уточнить цену

   Виробництво
   лабораторного обладнання
   Замовити дзвінок
   Оснащення
   зернових лабораторій
   Замовити дзвінок
   Паспорти і сертифікати відповідності на всю продукцію, яка поставляється
   Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування
   Доставка по Україні, Worldwide, самовивезення в Одесі

   Серед наших клієнтів

   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img

   Сертифікати

   Останні новини

   У лабораторній роботі часто потрібно подрібнення різних матеріалів для проведення експериментів і аналізів. Наприклад, проводиться обробка речовин для отримання однорідних складів або роздроблення в рідинах грудочок, розчавлювання зерна, щоб досліджувати міру вологості. Це тільки невелика частина ситуацій, коли треба подрібнювати зразки. При цьому в кожному випадку потрібно не лише ступку з товкачиком, але і інше загальнолабораторне устаткування. Що таке лабораторні ступки? Це певний вид посуду. Застосовуються ступки в лабораторіях для самих різних цілей. Наприклад, проводиться подріб...

   В лабораторной работе часто требуется измельчение различных материалов для проведения экспериментов и анализов. Например, проводится обработка веществ для получения однородных составов или раздробление в жидкостях комочков, раздавливание зерна, чтобы исследовать степень влажности. Это только небольшая часть ситуаций, когда нужно измельчать образцы. При этом в каждом случае требуется не только ступка с пестиком, но и другое общелабораторное оборудование. Что такое лабораторные ступки? Это определенный вид посуды. Применяются ступки в лабораториях для самых разных целей. Например, проводитс...

   При облаштуванні будь-якої лабораторії необхідно дотримуватися головного правила - раціонального використання наявного простору. Це залежить від різних чинників. Але особливу увагу вимагається приділяти саме вибору лабораторним меблям. В результаті можна облаштувати комфортне робоче місце. Головні вимоги до лабораторних меблів Сьогодні виробники представили досить широкий вибір різноманітного і якісного устаткування. Незважаючи на великий асортимент, лабораторні меблі повинні відповідати певним вимогам і бути : функціональною; стійкою; міцною; безпечною; зручною; ...

   Лабораторне обладнання – невід’ємна частина технологічного процесу, пов’язаного з зернопереробної промисловістю. З його допомогою здійснюється відбір проб зерна, перевірка його якості і похідних продуктів, виявлення домішок, зважування і т.д. Високоточні прилади для лабораторій забезпечують максимально ефективний процес переробки зернових культур і дозволяють відповідати нормам ДСТУ.

   «АНАЛИТ ПРИЛАД» – все для лабораторії

   Переробка зерна – це тривалий процес, що вимагає наявності спеціалізованої апаратури, яка забезпечить найкращий результат на кожному етапі роботи. На нашому сайті ви можете знайти лабораторну техніку, яка дозволить виконувати такі завдання:

   • відбирати проби зерна і сортувати його;
   • визначити якість зерна, борошна, хліба і макаронних виробів;
   • зважувати продукцію і визначати її вологість;
   • подрібнювати сировину для глибокого аналізу та багато іншого.

   Відбір проб і визначення домішок проходить за допомогою пробовідбірників і подільників проб зерна, кількість якого визначається спеціальними лічильниками, а для вимірювання його натури застосовуються Пурки. Якість зерна можна перевірити за допомогою Діафаноскопія, що вимірює ступінь його стекловидности, спираючись на оптичні властивості продукту. Подрібнення відбувається за допомогою лабораторних млинів для зерна, які готують проби для таких досліджень, як:

   • визначення якості клейковини, її деформації;
   • вимір вологості зерна;
   • визначення білизни борошна;
   • числа падіння зерна;
   • відмивання клейковини з подальшим розрахунком кількості сухої і сирої клейковини і т.д.

   Якість борошна і її сортність перевіряється за допомогою білизномір і ІК-аналізаторів, а аналіз якості клейковини відбувається за допомогою приладів, заснованих на вимірі величини залишкової деформації проб, які протягом певного часу піддаються тарований навантаженні. Устаткування, призначене для вимірювання числа падіння зерна, дозволяє виміряти активність амілолітичних ферментів за допомогою відстеження автолітіческіх активності борошняної суміші. Визначити рівень вологості проб і зробити їх точні вимірювання можна за допомогою вологомірів і механічних або електронних ваг, які діляться на такі види:

   • аналітичні;
   • середнього класу;
   • технічні;
   • ваги 1,2,3 і 4 класу точності.

   Крім цього, у нас ви можете купити прилади для замішування тіста, а також перевірки його вологості. Комплект хлібопекарського обладнання та допоміжної техніки дозволить визначити пористість хліба, його формостійкість, якість борошна по об’ємному виходу і т.д. Наше термічне встаткування дозволить виконувати безліч операцій, пов’язаних з просушуванням, нагріванням, виправними проб і матеріалів, серед якого варто виділити:

   • повітряно-теплові установки;
   • сушильні шафи;
   • термостати;
   • електропечі та ін.

   У каталозі нашого сайту представлений великий вибір додаткового обладнання, а також лабораторний посуд і меблі, завдяки якій робота стане комфортним та безпечним.

   Переваги роботи з компанією «АНАЛИТ ПРИЛАД»

   Наша компанія займається продажем високоякісного і точного лабораторного обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва, призначеного для оцінки якості зерна, а також продуктів його переробки. У нас вас чекає великий асортимент сучасної апаратури за дуже привабливими цінами, а також система знижок і гарантія якості. Професійне обслуговування та консультації дозволять отримати всю необхідну інформацію, а швидка доставка по всій Україні не змусить вас довго чекати.

   читати повністю згорнути
   Теги: лабораторное оборудование, лабораторная посуда, оборудование для лабораторий
   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами