Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Виробництво
   лабораторного обладнання
   Замовити дзвінок
   Оснащення
   зернових лабораторій
   Замовити дзвінок
   Паспорти і сертифікати відповідності на всю продукцію, яка поставляється
   Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування
   Доставка по Україні, Worldwide, самовивезення в Одесі

   Серед наших клієнтів

   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img

   Останні новини

   Акредитація лабораторії — це процедура, покликана підтвердити технічну можливість виконувати певні види випробувань та лабораторних вимірів. Крім того, для отримання акредитації перевіряється відповідність якості послуг, що надаються стандарту IEC/ISO 17025. Упевненість у достовірності результатів може забезпечити лише акредитована на території України, а також на міжнародному рівні лабораторія. Результати досліджень, які проводяться неакредитованими лабораторіями, ставляться під сумнів і можуть бути не визнані достовірними. Хто має впроваджувати систему управління якістю в лабора...

   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"
   14.01.2020 news1

   Однією з найважливіших галузей, що становлять економіку України, є сільське господарство. Левова частка в ньому відводиться вирощуванню та переробці зерна. Для перевірки якості самого зерна та продуктів, отриманих в результаті його переробки, потрібне сучасне лабораторне обладнання. Одним із провідних постачальників такого обладнання, починаючи з зернових штапелів, що використовуються для набирання зразків зерна, відділення домішок і т.д., і закінчуючи приладами для визначення формостійкості хліба, виготовленого з вирощеної на українських полях пшениці, є підприємство ТОВ «Аналіт Пр...

   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"
   14.01.2020 news1

   Зерно — один із найважливіших і широко використовуваних аграрних продуктів, який є ключовим компонентом харчової промисловості. Якість зерна має прямий вплив на якість продукції та її кінцеві властивості. Щоб забезпечити якість зерна, лабораторії, що займаються дослідженням, використовують різноманітне обладнання. З появою нових технологій обладнання для лабораторій стає все більш удосконаленим, що дозволяє дослідникам отримувати точніші та надійніші результати. У цій статті ми розглянемо деякі з основних напрямків розвитку обладнання для зернових лабораторій. Автоматизація процесів...

   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"
   14.01.2020 news1

   Лабораторне обладнання – невід’ємна частина технологічного процесу, пов’язаного з зернопереробної промисловістю. З його допомогою здійснюється відбір проб зерна, перевірка його якості і похідних продуктів, виявлення домішок, зважування і т.д. Високоточні прилади для лабораторій забезпечують максимально ефективний процес переробки зернових культур і дозволяють відповідати нормам ДСТУ.

   «АНАЛИТ ПРИЛАД» – все для лабораторії

   Переробка зерна – це тривалий процес, що вимагає наявності спеціалізованої апаратури, яка забезпечить найкращий результат на кожному етапі роботи. На нашому сайті ви можете знайти лабораторну техніку, яка дозволить виконувати такі завдання:

   • відбирати проби зерна і сортувати його;
   • визначити якість зерна, борошна, хліба і макаронних виробів;
   • зважувати продукцію і визначати її вологість;
   • подрібнювати сировину для глибокого аналізу та багато іншого.

   Відбір проб і визначення домішок проходить за допомогою пробовідбірників і подільників проб зерна, кількість якого визначається спеціальними лічильниками, а для вимірювання його натури застосовуються Пурки. Якість зерна можна перевірити за допомогою Діафаноскопія, що вимірює ступінь його стекловидности, спираючись на оптичні властивості продукту. Подрібнення відбувається за допомогою лабораторних млинів для зерна, які готують проби для таких досліджень, як:

   • визначення якості клейковини, її деформації;
   • вимір вологості зерна;
   • визначення білизни борошна;
   • числа падіння зерна;
   • відмивання клейковини з подальшим розрахунком кількості сухої і сирої клейковини і т.д.

   Якість борошна і її сортність перевіряється за допомогою білизномір і ІК-аналізаторів, а аналіз якості клейковини відбувається за допомогою приладів, заснованих на вимірі величини залишкової деформації проб, які протягом певного часу піддаються тарований навантаженні. Устаткування, призначене для вимірювання числа падіння зерна, дозволяє виміряти активність амілолітичних ферментів за допомогою відстеження автолітіческіх активності борошняної суміші. Визначити рівень вологості проб і зробити їх точні вимірювання можна за допомогою вологомірів і механічних або електронних ваг, які діляться на такі види:

   • аналітичні;
   • середнього класу;
   • технічні;
   • ваги 1,2,3 і 4 класу точності.

   Крім цього, у нас ви можете купити прилади для замішування тіста, а також перевірки його вологості. Комплект хлібопекарського обладнання та допоміжної техніки дозволить визначити пористість хліба, його формостійкість, якість борошна по об’ємному виходу і т.д. Наше термічне встаткування дозволить виконувати безліч операцій, пов’язаних з просушуванням, нагріванням, виправними проб і матеріалів, серед якого варто виділити:

   • повітряно-теплові установки;
   • сушильні шафи;
   • термостати;
   • електропечі та ін.

   У каталозі нашого сайту представлений великий вибір додаткового обладнання, а також лабораторний посуд і меблі, завдяки якій робота стане комфортним та безпечним.

   Найдешевший товар ВЛАГОМЕР WILE-55
   Найдорожчий товар АВТОМАТИЧНИЙ ПРОБОВІДБІРНИК RAKORAF МОД. СЕЄ
   Найпопулярніший товар ШАФА СУШИЛЬНА СЕШ-3М
   Найбільш обговорюваний товар ВОЛОГОМІР ЗЕРНА PM 450 KETT ELECTRIC LABORATORY, ЯПОНІЯ РМ 450

   Переваги роботи з компанією «АНАЛИТ ПРИЛАД»

   Наша компанія займається продажем високоякісного і точного лабораторного обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва, призначеного для оцінки якості зерна, а також продуктів його переробки. У нас вас чекає великий асортимент сучасної апаратури за дуже привабливими цінами, а також система знижок і гарантія якості. Професійне обслуговування та консультації дозволять отримати всю необхідну інформацію, а швидка доставка по всій Україні не змусить вас довго чекати.

   Теги: лабораторное оборудование, лабораторная посуда, оборудование для лабораторий
   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами