Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Виробництво
   лабораторного обладнання
   Замовити дзвінок
   Оснащення
   зернових лабораторій
   Замовити дзвінок
   Паспорти і сертифікати відповідності на всю продукцію, яка поставляється
   Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування
   Доставка по Україні, Worldwide, самовивезення в Одесі

   Серед наших клієнтів

   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img

   Останні новини

   Гречиха — скоростигла покривна культура. Вона багата мікроелементами, служить джерелом як вуглеводів, а й білків. Їх вміст досягає 16%. Гречка містить вітамін Е, альбуміни та глобуліни, ненасичені жирні кислоти. Плід має тригранну форму. Оболонки легко відокремлюються від насіння - ця особливість використовується у виробництві крупи. Гречка росте на різних континентах — карта зростання включає Європу, Азію, Африку, Північну і Південну Америку. Для виробництва крупи використовують звичайну та татарську гречку. Сировину для перероблювання ділять на 3 сорти залежно від вмісту ядер, бур'...

   Максимова Анна фото Максимова Анна
   Химик-технолог органических веществ, работает в компании "Analit-Pribor"
   14.01.2020 news1

   Виробництво борошна на сучасних комплексах автоматизоване. У процесі використовують різне обладнання. Прилади дозволяють прискорити виробництво, стандартизувати процеси та підтримувати стабільний рівень якості. Борошно одержують дробленням злаків. Технологія виробництва включає кілька етапів. Перед початком роботи проводять аналіз зерна, використовуючи сучасні прилади прилади Infratec Nova. Вони дозволяють перевірити одразу кілька параметрів. Класифікація обладнання для виробництва У процесі виготовлення важливе місце займає підготовка зерна. Класифікація обладнання включає: зерн...

   Максимова Анна фото Максимова Анна
   Химик-технолог органических веществ, работает в компании "Analit-Pribor"
   14.01.2020 news1

   Ріпак – не такий цінний продукт у світовій економіці, як нафта, але при цьому на нього є досить високий попит. Ріпакова культура йде на корм для тварин і на створення біопалива – тому ріпак високо цінується на світовому ринку. В Україні за рік збирається особливо великий урожай ріпакових культур – до трьох мільйонів тонн, які, зокрема, йдуть на експорт разом з пшеницею. Чим ріпак відрізняється від інших зерен та культур? Головна відмінність ріпаку від інших олійних культур, яка визначає його властивості – це досить обмежені кормові властивості. Це пов'язано із вмістом глюкозинолатів та ер...

   Максимова Анна фото Максимова Анна
   Химик-технолог органических веществ, работает в компании "Analit-Pribor"
   14.01.2020 news1

   Лабораторне обладнання – невід’ємна частина технологічного процесу, пов’язаного з зернопереробної промисловістю. З його допомогою здійснюється відбір проб зерна, перевірка його якості і похідних продуктів, виявлення домішок, зважування і т.д. Високоточні прилади для лабораторій забезпечують максимально ефективний процес переробки зернових культур і дозволяють відповідати нормам ДСТУ.

   «АНАЛИТ ПРИЛАД» – все для лабораторії

   Переробка зерна – це тривалий процес, що вимагає наявності спеціалізованої апаратури, яка забезпечить найкращий результат на кожному етапі роботи. На нашому сайті ви можете знайти лабораторну техніку, яка дозволить виконувати такі завдання:

   • відбирати проби зерна і сортувати його;
   • визначити якість зерна, борошна, хліба і макаронних виробів;
   • зважувати продукцію і визначати її вологість;
   • подрібнювати сировину для глибокого аналізу та багато іншого.

   Відбір проб і визначення домішок проходить за допомогою пробовідбірників і подільників проб зерна, кількість якого визначається спеціальними лічильниками, а для вимірювання його натури застосовуються Пурки. Якість зерна можна перевірити за допомогою Діафаноскопія, що вимірює ступінь його стекловидности, спираючись на оптичні властивості продукту. Подрібнення відбувається за допомогою лабораторних млинів для зерна, які готують проби для таких досліджень, як:

   • визначення якості клейковини, її деформації;
   • вимір вологості зерна;
   • визначення білизни борошна;
   • числа падіння зерна;
   • відмивання клейковини з подальшим розрахунком кількості сухої і сирої клейковини і т.д.

   Якість борошна і її сортність перевіряється за допомогою білизномір і ІК-аналізаторів, а аналіз якості клейковини відбувається за допомогою приладів, заснованих на вимірі величини залишкової деформації проб, які протягом певного часу піддаються тарований навантаженні. Устаткування, призначене для вимірювання числа падіння зерна, дозволяє виміряти активність амілолітичних ферментів за допомогою відстеження автолітіческіх активності борошняної суміші. Визначити рівень вологості проб і зробити їх точні вимірювання можна за допомогою вологомірів і механічних або електронних ваг, які діляться на такі види:

   • аналітичні;
   • середнього класу;
   • технічні;
   • ваги 1,2,3 і 4 класу точності.

   Крім цього, у нас ви можете купити прилади для замішування тіста, а також перевірки його вологості. Комплект хлібопекарського обладнання та допоміжної техніки дозволить визначити пористість хліба, його формостійкість, якість борошна по об’ємному виходу і т.д. Наше термічне встаткування дозволить виконувати безліч операцій, пов’язаних з просушуванням, нагріванням, виправними проб і матеріалів, серед якого варто виділити:

   • повітряно-теплові установки;
   • сушильні шафи;
   • термостати;
   • електропечі та ін.

   У каталозі нашого сайту представлений великий вибір додаткового обладнання, а також лабораторний посуд і меблі, завдяки якій робота стане комфортним та безпечним.

   Найдешевший товар ВЛАГОМЕР WILE-55
   Найдорожчий товар АВТОМАТИЧНИЙ ПРОБОВІДБІРНИК RAKORAF МОД. СЕЄ
   Найпопулярніший товар ШАФА СУШИЛЬНА СЕШ-3М
   Найбільш обговорюваний товар ВОЛОГОМІР ЗЕРНА PM 450 KETT ELECTRIC LABORATORY, ЯПОНІЯ РМ 450

   Переваги роботи з компанією «АНАЛИТ ПРИЛАД»

   Наша компанія займається продажем високоякісного і точного лабораторного обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва, призначеного для оцінки якості зерна, а також продуктів його переробки. У нас вас чекає великий асортимент сучасної апаратури за дуже привабливими цінами, а також система знижок і гарантія якості. Професійне обслуговування та консультації дозволять отримати всю необхідну інформацію, а швидка доставка по всій Україні не змусить вас довго чекати.

   Теги: лабораторное оборудование, лабораторная посуда, оборудование для лабораторий
   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами