Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок

   Експлуатація лабораторного обладнання припускає періодичну перевірку працездатності приладів з метою отримання об’єктивної інформації відносно технічного ресурсу елементів пристроїв і їх придатності до використання. Невисока вартість діагностування і можливість швидкого визначення усіх можливих несправностей роблять послугу популярною.

   Діагностика лабораторного устаткування і її види

   Своєчасний сервіс техніки дозволяє значно продовжити час її експлуатації, підвищити якість вироблюваних вимірів і зробити використання вимірювальних апаратів безпечним.

   При проведенні операції діагностування, спрямованої на виявлення недоліків і порушень в роботі, експертам відповідних служб вдається зробити моніторинг основних показників пристроїв. На підставі отриманих даних про технічний стан робиться подальше обслуговування приладів (усунення несправностей калібрування устаткування) або видається припис зробити перевірку.

   Діагностика вимірювальних приладів дозволяє здійснити:

   • оцінку работопригодности високоточних апаратів;
   • аналіз технічного стану пристрою
   • прогнозування термінів подальшого обслуговування пристроїв

   а також зробити визначення ресурсів роботи.

   До основних видів експертної оцінки технічного стану устаткування зараховують діагностику:

   • тестову;
   • функціональну;
   • експрес-діагностування.

   В ході проведення тестової перевірки випробовуваний об’єкт піддається тимчасовій дії робочих навантажень. Вживана методика дозволяє в лабораторних умовах виділити найбільш вразливі місця устаткування і попередити появу технічних збоїв в основній роботі.

   Функціональний аналіз дозволяє виконати виміру під час роботи пристрою по прямому призначенню, тоді як діагностика в експрес форматі – максимально швидко виявити наявні погрішності в роботі пристроїв. Тільки на підставі проведеної діагностики можливо здійснити прогнозування залишкового ресурсу пристроїв. Визначитися з типом діагностики допоможуть фахівці.

   Чому варто замовити діагностику в ТОВ “Аналит Прилад”

   Фахівці компанії ТОВ “Аналит Прилад”, що спеціалізується на продажі вимірювальної техніки різного призначення за найвигіднішими в Україні цінами, мають можливість виконати перевірку работопригодности будь-якого вимірювального і високоточного виробничого устаткування. В умовах нашої лабораторії можна здійснити будь-який тип діагностики, а при необхідності зробити ремонт елементів системи із заміною деталей, що вийшли з ладу.

   Замовити послугу діагностики устаткування і проведення додаткового обслуговування високоточної апаратури можна на сайті або в телефонному режимі. З повним переліком послуг, що робляться, і цінами можна ознайомитися у відповідному розділі на офіційному сайті компанії. Вартість сервісу в лабораторіях ТОВ “Аналит Прилад” вигідно відрізняється від пропозицій компаній аналогічного профілю.

   Усім клієнтам ми гарантуємо якість моніторингу показників і пропонуємо широкий спектр основних і додаткових послуг, які при оформленні договору на комплексне обслуговування, дозволяють значно понизити витрати.

   Персонал компанії має високу кваліфікацію і щорічно проходить додаткове навчання. Перевірка працездатності вимірювального устаткування в ТОВ “Аналит Прилад” робиться із застосуванням приладів, точність яких підтверджена сертифікатами.

   Отзывы (0)
   Теги: обладнання для лабораторної діагностики
   Заполните форму
   и мы свяжемся с вами