Заказать звонок

    Уточнить цену

      Обратный звонок
      Обратный звонок
      Про автора
      Максимова Ганна фото Максимова Ганна
      Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

      У хімічних лабораторіях нерідко необхідно мити інвентар і посуд, тому для цього слід заздалегідь подумати про установку миття. Але при цьому до вибору цього устаткування підійти необхідно відповідально.

      Як вибрати лабораторне миття

      Вибирати миття для лабораторії необхідно з урахуванням певних особливостей:

      1. Середнє число посуду, який треба відмити від химзагрязнений.
      2. Міра складності миття. Відмити сольовий розчин і тягучі речовини вимагають різних зусиль.
      3. Число фахівців, яким треба мити посуд. Іноді однієї раковини мало, тому доцільно вибрати подвійне миття.
      4. Площа лабораторії. Якщо місця мало, то треба економити кожен см але якщо немає необхідності мити у великій кількості мензурки, колби і інший посуд, до вистачить одного вузького миття.
      5. Необхідний вид води. Не завжди можна обійтися холодною централізованою водою – іноді може вимагатися і гаряча. В цьому випадку потрібно вибрати миття з двома кранами.

      Каркас і матеріал стільниці

      Несна конструкція миття металева, щоб забезпечити високу здатність навантаження. Каркас з металу повинен витримати масу миття, стільниці, посуду (мірні склянки, і не лише), а також води, у разі, коли раковина повністю заповнена.

      Іноді на поверхні стільниці може розташовуватися і інше устаткування, що також повинне відбиватися на міцності каркаса.

      Що стосується матеріалу стільниці, пластиковий виріб найдоступніший, легеня, нейтрально до хімічних реактивів, але при цьому можливі ушкодження від падіння випадкових предметів.

      Стільниця з керамогранита стійка до агресивних рідин, подряпин, тертя, але крихкіша, тому може репнути у разі падіння важких предметів.

      Розмір миття і кількість раковин

      У разі, коли місце подання води одно, а через велику кількість посуду, який необхідно помити, однієї раковини стає не досить. Тому доцільно вибрати лабораторне подвійне миття з повним подвійним комплектом: 2 раковини, 2 змішувачі, 2 системи зливу.

      Є ще один варіант, коли раковин дві, а змішувач один.

      Окрім цього, для розміщення великої кількості тари, щоб послідовно було як мити, так і сушити, можна вибрати миття з однією раковиною, але зі збільшеною площею стільниці.

      Додаткові особливості і устаткування

      До додаткового устаткування відносять:

      1. Тумбу. Щоб мити посуд, потрібно різні хімічні миючі засоби, а також йоршики і не лише. Так, непросто відмити віскозиметричні пробірки. Поза сумнівом, усе це можна зберігати в шафі, але куди краще використати для цієї мети тумбу.
      2. Лабораторний дистилятор. Для багатьох досліджень потрібно дистильовану воду. Це важливо, оскільки на точність роботи, що проводиться, впливають кожні долі міліграма, а саме навіть невидимі неозброєним оком мінеральні солі, що осіли на внутрішній поверхні посуду. Тому потрібна опріснена вода, яка готується в лабораторному дистиляторі, установка якого здійснюється на подовжену стільницю.
      3. Стерилізатор і сушарку. Для мікробіологічної, медичної, біологічної і інших лабораторій окрім миття потрібно і устаткування для проведення стерилізації – сухожарова шафа для знищення хвороботворних мікроорганізмів при підвищеній температурі повітряного потоку. Ще один варіант – паровий медстерилизатор для інструментів і термостійкого хімічного посуду. Для сушки такого інвентаря природним способом, коли рідина сама випаровується, підходить сушарка із стержнями.

      Для миття можна вибрати і інші види лабораторних меблів, до яких відносяться столи і витяжні шафи.

      Заповніть форму
      і ми зв'яжемося з вами