Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Про автора
   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

   Ефективність, зручність і безпека роботи в лабораторії безпосередньо залежать від характеристик використовуваних меблів. Враховуючи специфічні умови експлуатації, до неї висуваються спеціальні вимоги по частині функціональності, якості матеріалів, гігієнічності і іншим особливостям. Щоб не помилитися з комплектацією лабораторним меблям для дослідницького простору, важливо орієнтуватися в її видовій різноманітності і головних критеріях вибору.

   Види і матеріали лабораторних меблів

   За призначенням виробу для лабораторії ділять на декілька категорій:

   • Столи – острівні, пристенные з надбудовою або без неї. Використовуються для установки робочих інструментів, досліджуваних реактивів, реагентів, приладів і іншого.
   • Шафи – витяжні моделі з вентиляцією для роботи з небезпечними речовинами, універсальні для зберігання приладдя, сушарні шафи для посуду.
   • Стойки – технологічні конструкції, що кріпляться до столів, для зберігання робочого приладдя, приладів і інструментів. Може мати різна кількість панелей і полиць.
   • Тумби – приставні, подкатные, підвісні і навісні. Призначені для зберігання робочих матеріалів, досліджуваних зразків, посуду, інструментів.

   За типом матеріалів розрізняють три групи лабораторних меблів :

   • Суцільнометалева – з високоміцного металу, який витримує дію підвищених температур. Поверхня покривається спеціальними захисними засобами. Суцільнометалеві вироби обов’язкові для лабораторій, де проводиться робота з вогненебезпечними речовинами.
   • Корпусна – меблі з металевим каркасом і навісними деталями з ДСП з ламінуванням. Для захисту від агресивних середовищ, води і вогню виробу обробляються спеціальними просоченнями.
   • Пластикова – моделі з пластикових панелей, які фіксуються на алюмінієвий каркас. Для виготовлення меблів використовується удароміцний пластик, який не боїться деформацій.

   Окремі елементи лабораторних меблів також можуть виготовлятися з кераміки, скла і ламінату.

   Вимоги до лабораторних меблів і критерії її вибору

   Які б меблі ви не вирішили купити – цілісну з металу, корпусну з ДСП з ламінуванням або панельну з пластика – вона повинна відповідати ряду спеціальних вимог :

   • стійкість до дії агресивних середовищ, з якими передбачається працювати в лабораторії, – кислот, лугів, розчинників різних груп і отрут;
   • безпека – вироби мають бути вогнетривкими і мати рівну поверхню;
   • стійкість до перепадів температур і ультрафіолетового опромінення;
   • эргономичность – для зручності робочого простору важливо, щоб меблі, поєднувала в собі максимальну функціональність і компактність габаритів;
   • тривалий термін служби – лабораторні меблі повинні витримувати механічні удари без деформацій і не піддаватися корозії.

   Для правильної організації робочого простору необхідно притягнути не лише співробітників лабораторії, але і додаткових фахівців, у тому числі інженерів, щоб підібрати меблі з урахуванням усіх функціональних, технічних, ергономічних і фінансових нюансів. Передусім, необхідно визначитися з такими моментами:

   • Спектр речовин, з якими проводиться робота в лабораторії – всілякі реактиви, каталізатори, реагенти, отрути і інші компоненти.
   • Рівень навантаження на меблі – вага устаткування, посуду, приладів і іншого приладдя, яке планується встановлювати на технологічні стойки, робочі столи і полиці шаф.
   • Технічні параметри – потужність лабораторних систем вентиляції і припливу повітря. Уточнюйте ці параметри у інженерів. Від потужності повітряного припливу в приміщенні залежатиме допустима кількість витяжних шаф.
   • Функціональна площа – простір, який може бути зайнятий меблями. Орієнтуйтеся на цей параметр при виборі габаритів і конструкції виробів.
   • Бюджет – вартість облаштування лабораторії, на яку ви розраховуєте. Ціна залежатиме від комплектації і матеріалів виготовлення меблів. Також вартість може мінятися залежно від складнощів установки робочих конструкцій в конкретній лабораторії.

   Враховуючи усі нюанси, ви зможете купити меблі, які будуть оптимальними і за якістю, і за ціною. А щоб точно не помилитися з придбанням, звертайтеся в “Аналит Прилад” – тут ви зможете недорого замовити надійну продукцію з доставкою по Києву і усій Україні. Компанія пропонує високоякісні острівні і пристенные столи, тумби, шафи і інші вироби з тривалим терміном служби.

   Фахівці проконсультують по асортименту продукції і допоможуть недорого підібрати моделі для вашої лабораторії, а також уточнять варіанти доставки в Києву або інші міста України.

   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами