Заказать звонок

    Уточнить цену

      Зворотній дзвінок
      Зворотній дзвінок
      Про автора
      Максимова Ганна фото Максимова Ганна
      Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

      Ефективність, зручність і безпека роботи в лабораторії безпосередньо залежать від характеристик використовуваних меблів. Враховуючи специфічні умови експлуатації, до неї висуваються спеціальні вимоги по частині функціональності, якості матеріалів, гігієнічності і іншим особливостям. Щоб не помилитися з комплектацією лабораторним меблям для дослідницького простору, важливо орієнтуватися в її видовій різноманітності і головних критеріях вибору.

      Види і матеріали лабораторних меблів

      За призначенням виробу для лабораторії ділять на декілька категорій:

      • Столи – острівні, пристенные з надбудовою або без неї. Використовуються для установки робочих інструментів, досліджуваних реактивів, реагентів, приладів і іншого.
      • Шафи – витяжні моделі з вентиляцією для роботи з небезпечними речовинами, універсальні для зберігання приладдя, сушарні шафи для посуду.
      • Стойки – технологічні конструкції, що кріпляться до столів, для зберігання робочого приладдя, приладів і інструментів. Може мати різна кількість панелей і полиць.
      • Тумби – приставні, подкатные, підвісні і навісні. Призначені для зберігання робочих матеріалів, досліджуваних зразків, посуду, інструментів.

      За типом матеріалів розрізняють три групи лабораторних меблів :

      • Суцільнометалева – з високоміцного металу, який витримує дію підвищених температур. Поверхня покривається спеціальними захисними засобами. Суцільнометалеві вироби обов’язкові для лабораторій, де проводиться робота з вогненебезпечними речовинами.
      • Корпусна – меблі з металевим каркасом і навісними деталями з ДСП з ламінуванням. Для захисту від агресивних середовищ, води і вогню виробу обробляються спеціальними просоченнями.
      • Пластикова – моделі з пластикових панелей, які фіксуються на алюмінієвий каркас. Для виготовлення меблів використовується удароміцний пластик, який не боїться деформацій.

      Окремі елементи лабораторних меблів також можуть виготовлятися з кераміки, скла і ламінату.

      Вимоги до лабораторних меблів і критерії її вибору

      Які б меблі ви не вирішили купити – цілісну з металу, корпусну з ДСП з ламінуванням або панельну з пластика – вона повинна відповідати ряду спеціальних вимог :

      • стійкість до дії агресивних середовищ, з якими передбачається працювати в лабораторії, – кислот, лугів, розчинників різних груп і отрут;
      • безпека – вироби мають бути вогнетривкими і мати рівну поверхню;
      • стійкість до перепадів температур і ультрафіолетового опромінення;
      • эргономичность – для зручності робочого простору важливо, щоб меблі, поєднувала в собі максимальну функціональність і компактність габаритів;
      • тривалий термін служби – лабораторні меблі повинні витримувати механічні удари без деформацій і не піддаватися корозії.

      Для правильної організації робочого простору необхідно притягнути не лише співробітників лабораторії, але і додаткових фахівців, у тому числі інженерів, щоб підібрати меблі з урахуванням усіх функціональних, технічних, ергономічних і фінансових нюансів. Передусім, необхідно визначитися з такими моментами:

      • Спектр речовин, з якими проводиться робота в лабораторії – всілякі реактиви, каталізатори, реагенти, отрути і інші компоненти.
      • Рівень навантаження на меблі – вага устаткування, посуду, приладів і іншого приладдя, яке планується встановлювати на технологічні стойки, робочі столи і полиці шаф.
      • Технічні параметри – потужність лабораторних систем вентиляції і припливу повітря. Уточнюйте ці параметри у інженерів. Від потужності повітряного припливу в приміщенні залежатиме допустима кількість витяжних шаф.
      • Функціональна площа – простір, який може бути зайнятий меблями. Орієнтуйтеся на цей параметр при виборі габаритів і конструкції виробів.
      • Бюджет – вартість облаштування лабораторії, на яку ви розраховуєте. Ціна залежатиме від комплектації і матеріалів виготовлення меблів. Також вартість може мінятися залежно від складнощів установки робочих конструкцій в конкретній лабораторії.

      Враховуючи усі нюанси, ви зможете купити меблі, які будуть оптимальними і за якістю, і за ціною. А щоб точно не помилитися з придбанням, звертайтеся в “Аналит Прилад” – тут ви зможете недорого замовити надійну продукцію з доставкою по Києву і усій Україні. Компанія пропонує високоякісні острівні і пристенные столи, тумби, шафи і інші вироби з тривалим терміном служби.

      Фахівці проконсультують по асортименту продукції і допоможуть недорого підібрати моделі для вашої лабораторії, а також уточнять варіанти доставки в Києву або інші міста України.

      Залишити коментар

      Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.
      Коментар буде додано після перевірки модератором.
      Відгуки (0)
      Заповніть форму
      і ми зв'яжемося з вами