Заказать звонок

    Уточнить цену

      Обратный звонок
      Обратный звонок
      Про автора
      Максимова Ганна фото Максимова Ганна
      Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

      За підсумками липня-березня 2015 року експортовано було не менше 12,9 млн тонн зерна пшениці з України, що на тільки перевищує показники того ж періоду роком раніше на 34но і являється в теж час абсолютним рекордом по цьому сезону. Продовольча і сільськогосподарська організація підвищує прогноз по виробництву зерна в 2016 до 2,5 млн тонн, що може бути другим найбільшим урожаєм в історії рослинництва України.

      Вологомір - analit - pribor

      Постачання українських зернових на світовому рівні

      Зернові культури України, як повідомляє “АПК-Информ”, є істотними складовими в закупівлях країн, що входять в ТОП-10 імпортерів по світу. Найбільшими країнами-закупниками нашої вітчизняної пшениці є:

      • Єгипет;
      • Індонезія;
      • Південна Корея;
      • Країни ЄС.

      У Єгипет в липні-березні на експорт було відправлено 1,6 млн тонн української пшениці, що за прогнозами експертів USDA склало лише 14бъема очікуваних постачань в країну – 11 млн. тонн. Проте, Україна за підсумками 2014/15 урожайних років забезпечила єгипетський імпорт пшениці з показником в 22ли в 2,5 млн т в реальному вираженні. Отже, Єгипет являється світовим імпортерам зернових культур.

      Також виросли постачання української пшениці по поточному сезону в Індонезію, Південну Корею і країни ЄС, як відмічають аналітики. Зокрема в Індонезію експортовані за сезон понад 1 млн т зернових України. За прогнозами очікувався імпорт в 8,1 млн т, тому реальна цифра склала всього 13/p>

      Південна Корея за минулий період була забезпечена нашою пшеницею в 1 млн т в реальному вираженні, в прогнозованому очікувалося все 4,5, що складало 23Выросли постачання в ЄС до 1,7 млн т, це 28т прогнозованих 6,3 млн т, проте цифра цього урожайного сезону перевищує показники попереднього 2014/15 – 1,5 млн т.

      Очікування по урожаю зерна і споживанню продукції

      Після того, як Україна поставила “пшеничний” рекорд в 2015 році, прогнозують і 2016 як високо урожайний, в цифрах це складає приблизно 717 млн тонн. Такі обнадійливі цифри були отримані завдяки раніше встановленим сприятливим зимовим погодним умовам для наступного урожаю не лише в Україні, але і в РФ і Європейському союзі, як стверджує ФАО. Стверджують, що зерновий урожай України стане другим рекордом.

      Перш ніж зернові будуть експортовані або використані для виробництва продукції в Україні, важливо визначення вологості зерна, як і визначення числа падіння для зберігання зернових і їх подальшої обробки. Цього року очікуються інвестиції з держбюджету в техніку вітчизняного виробництва, що підвищить якість збору і рівень імпорту самої культури.

      У наступному сезоні очікується, що споживання зернових на світовому рівні виросте лише на 1,1з-за зниження темпів використання зернових культур в якості корму для худоби, зокрема ячменю і пшениці. Внаслідок чого, впродовж нового сезону ймовірно скоротяться запаси зерна на 21 млн т або на 33.

      Найбільшою мірою це стосується Індії, Китаю, Бразилії, Ірані, Південній Африці і Аргентині, як прогнозує Продовольча і сільськогосподарська організація, мета якої – підвищення продуктивності і стійкості сільського господарства.

      У зв’язку з різким падінням імпорту ячменю і сорго в Китай, а також імпорту кукурудзи в стани Європейського союзу об’єми світової торгівлі зерновими очікувано знизяться до 367 млн т. Проте, ці показники сповна компенсують збільшення постачань кукурудзи в постраждалі від посухи країни, зокрема в південних частинах Африки.

      Заповніть форму
      і ми зв'яжемося з вами