Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Про автора
   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

   Зерно є першим етапом, джерелом багатьох популярних і корисних продуктів. Так, споживаний більшістю людей хліб – результат його обробки. Для того, щоб продукти були корисними і смачними слід з усією уважністю відноситися до організації переробки і стежити за останніми тенденціями в цій сфері.

   Глибока переробка зерна – основа сільськогосподарської галузі

   Само собою зрозуміло, що пшениця сама по собі ніколи не перетвориться на хліб – для цього треба спеціальне устаткування і умови. Але якій має бути вона перед обробкою? Існують певні правила. В першу чергу необхідно оцінити її відповідність стандартам:

   • колір;
   • смак;
   • запах;
   • наявність шкідників;
   • вологість і так далі

   Кожна з цих характеристик зерна надзвичайно важлива і може вплинути на кінцевий результат. Не допускайте до подальших процедур матеріал, що не відповідає вимогам. Важливо також обробити поверхні зерна на млинах – це позбавить його від непотрібних частин і залишить тільки найкорисніші ядреца.

   Підготовка лущенням на млинах давно використовується такими світовими лідерами глибокої переробки як Alfa Laval, Flotweg і GEA Westfalia. Варто відмітити, що ця процедура дуже важлива для кожної країни. Продукти глибокої переробки зерна дозволяють заощадити на імпорті такої ж продукції і підняти ціну експорту.

   Існують деякі проекти, що дозволяють використати усю цінність цієї галузі і удосконалити її. Приміром, за допомогою проекту “Биофарматор” планується здійснювати виробництво цілого спектру важливих фармацевтичних субстанцій за допомогою глибокої переробки зерна, раніше отримуваних тільки шляхом імпорту. Такі інновації украй важливі у будь-якій країні.

   Які особливості переробки зерна різних круп’яних культур?

   Зерна різних культур переробляються з різними цілями. Так, хліб або борошно – важливий елемент живлення людини, що виготовляється найчастіше з пшениці. Але рис, гречка або просо найчастіше вживаються у вигляді круп. Тому існують різні способи переробки зерна.
   Мішки з крупами, іллюстраційне фото.

   Крупа може складатися з цілісних, або подрібнених зерен. Вона набагато поживніша, через те, що ядриця в процесі обробки відділяються від корисних частин. Така обробка проводиться у декілька етапів. Спочатку відбувається очищення від домішок, потім робиться термічна і гідравлічна обробці (вона полегшує подальше лущення). Потім крупу необхідно відшліфувати, щоб видалити не потрібні частини зерен і надати їм блискучу і гладку поверхню.

   При глибокій переробці пшениці одна з найважливіших частин процесі – це лущення пшениці. Воно дозволяє залишити тільки ті складові початкового матеріалу, які потрібні для створення борошна або крохмалю. Пізніше можна буде визначити якість отриманого борошна або іншого продукту за допомогою спеціальних приладів.

   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами