Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Про автора
   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

   Будь-яка весоизмерительная техніка потребує періодичного налаштування – від лабораторних аналітичних вагів, здатних зважити грами хімічних інгредієнтів в посуді, до торгових пристроїв з діапазоном до сотень кілограм. Для цього проводиться спеціальне калібрування устаткування з подальшим регулюванням точності. Саме ці процедури гарантують достовірність результатів зважування і підтримують функціональність приладів.

   Як і навіщо виконується калібрування?

   Класичне калібрування – це процедура порівняння показників зважування з використанням предметів з еталонною вагою. В ролі еталону виступає спеціальна калібрувальна гиря. Спочатку її встановлюють на ваги, а потім визначають співвідношення між виміряним свідченням і істинним – еталонним. Завдяки цьому встановлюється погрішність устаткування. А далі виконується регулювання вагів, щоб їх показники максимально відповідали значенням використовуваних еталонів.

   Також ряд сучасних вагів оснащений функцією самокалібрування – автоматичного режиму перевірки устаткування за допомогою вбудованого вантажу.

   Регулярне калібрування техніки дозволяє забезпечити максимальну достовірність зважування. З часом точність вагів падає в силу різних причин:

   • природний механічний знос;
   • неправильна експлуатація – удари і перекоси техніки;
   • згубний атмосферний вплив – надмірність вологості або перепади температур;
   • перевищення максимальної межі зважування.

   Калібрування дозволяє відновити робочі характеристики устаткування. Вона важлива для весоизмерительных приладів будь-якого типу і діапазону зважування. Це можуть бути як аналітичні пристрої для лабораторного аналізу інгредієнтів з точністю до грама, так і стандартні торгові ваги для різних товарів, верхня межа яких обчислюється десятками кілограмів. Але для кожного устаткування необхідно підбирати калібрувальні гирі відповідного класу точності – купити їх за доступною вартістю ви можете в “Аналит Прилад” з доставкою по Києву і усій Україні.

   Яка користь від калібрування вагів?

   Процедура калібрування дає користувачеві весоизмерительной техніки ряд переваг :

   • Мінімізація витрат, пов’язаних з помилками у виконанні професійних завдань із-за погрішностей вагів. Наприклад, в лабораторних дослідженнях, торгівлі, складському зважуванні.
   • Формування позитивної ділової репутації. Калібрування дає користувачеві, як продавцеві або виконавцеві замовлення, гарантію надійності і достовірності усіх робочих процесів, пов’язаних із зважуванням, що забезпечує лояльність клієнтів.
   • Відповідність метрологічним нормативам. Калібрування спрощує внутрішній і зовнішній аудит.

   Регулярне калібрування дозволяє своєчасно виявити знос вагів і понизити вартість їх обслуговування. Вона дає можливість виправити неполадки до того, як устаткування буде серйозно пошкоджено і ціна його ремонту зросте в рази.

   Ким і коли проводиться калібрування?

   Калібрування весоизмерительных пристроїв може проводиться на етапах:

   • виробництва пристроїв – з видачею сертифікату відповідності;
   • перевірки регулюючими органами – для визначення відповідності роботи вагів прийнятим нормам;
   • продажі устаткування – виконує продавець перед відправкою товару;
   • експлуатації вагів – самим користувачем.

   Згідно з метрологічними нормами, розрізняють декілька видів перевірки точності вагів :

   • Первинна – після виготовлення устаткування або ремонту в сервісному центрі.
   • Періодична – після завершення терміну дії останнього калібрування, щоб підтвердити відповідність метрологічних параметрів вагів тим показникам, які вказані в паспорті. Проводиться уповноваженими службами.
   • Позачергова – за бажанням користувача, якщо виникли підозри в помилковості зважування із-за зносу або різких змін умов експлуатації. Наприклад, прилад використовувався в середовищі з надмірністю вологості, піддавався сильним механічним діям або був встановлений з перекосами і тривалий час експлуатувався в такому положенні.

   Щоб бути упевненим в точності зважування, важливо не лише регулярно виконувати калібрування вагів, але і використати високоякісне устаткування. З цим вам завжди готова допомогти компанія “Аналит Прилад”. У нас можна недорого купити лабораторні ваги і аналітичні пристрої, гирі різних класів точності, а також посуд і інше приладдя для досліджень.

   Надійність продукції, сертифікати якості і прийнятні ціни дозволили нам завоювати лояльність покупців і стати одним з провідних постачальників лабораторного устаткування. Переконайтеся в перевагах “Аналит Прилад” самі – замовляйте недорого сертифіковану продукцію від світових брендів з доставкою по Києву і іншим регіонам України.

   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами