Заказать звонок

    Уточнить цену

      Зворотній дзвінок
      Зворотній дзвінок

      Бездоганна чистота лабораторного посуду – гарантія якості проведених досліджень. Обробка в ручному режимі займає багато часу, вимагає участі великого числа лаборантів і далеко не завжди дозволяє добитися бажаного ефекту. Многоэтапность процедури робить її виконання складним навіть в умовах лабораторій, а при великій кількості аналізів зменшує продуктивність праці лаборантів.

      Купити устаткування для миття і стерилізації лабораторного інвентаря може дозволити собі не кожне підприємство, адже ціна таких апаратів дуже висока.

      Особливості обробки лабораторного посуду

      У число основних методів обробки лабораторних посудин, інвентаря і приладів, включають:

      Знезараження може робитися за допомогою пастеризації (з нагрівом рідини до 85 °С), опромінення лампами з бактерицидними властивостями і стерилізації.

      Дезинфекція посуду припускає обробку виробів спеціальним складами, речовини в яких чинять згубну дію на бактерії. В ході процедури відбувається повне знищення мікроорганізмів. Дезинфекції підлягає не лише місткості для багаторазового використання, але і усі расходники для одноразового застосування перед утилізацією. Такий підхід дозволяє мінімізувати ризики зараження патогенною флорою і знижує вірогідність попадання в довкілля небезпечних рідин.

      Очищення приладів і інвентаря припускає промивання поверхонь. Скляні колби, піпетки і інші посудини миють в проточній теплій воді з додаванням миючих лужних або кислотосодержащих складів, а потім кілька разів піддають промиванню (спочатку кілька разів в проточній воді кімнатної температури, а потім в дистильованій). Сильно забруднені місткості підлягають замочуванню і кип’яченню.

      Процедура стерилізації лабораторного посуду має на увазі дії, спрямовані на боротьбу з мікроорганізмами і патогенного матеріалу бактерій. В ході операції передбачається прогрівання посудин в умовах високих температур. При роботі застосовуються сушарні шафи і автоклави з термостатами. Також санація робиться з використанням новітніх методів, які дозволяють знищити бактерій шляхом мембранного фільтрування.

      Також стерилізація має на увазі використання хімічних способів, дія яких спрямована на знищення бактерій на виробах, які не можна піддавати високим температурам в сушарних шафах.

      Пастеризація лабораторного посуду робиться з метою швидкого знезараження посудин і матеріалів. Процедура відноситься до підготовчих етапів, і найчастіше її проводять перед миттям і кип’яченням.

      Переваги співпраці з ТОВ “Аналит Прилад”

      Замовити якісну обробку лабораторного посуду, інвентаря і приладів, що застосовуються для аналізу матеріалу різного типу за найвигіднішою вартістю в Одесі і регіоні можна в ТОВ “Аналит Прилад”. Наявність новітнього устаткування і фахівців, що постійно підвищують свою кваліфікацію в кращих учбових центрах України і зарубіжжя, – це гарантія отримання відмінного результату.

      В умовах сучасної лабораторії і з дотриманням усіх вимог процесу фахівці ТОВ “Аналит Прилад” здійснюють обробку посуду із застосуванням новітніх технологій, включаючи хімічний спосіб, опромінення, мембранне фільтрування і т. д.

      З повним списком послуг, що робляться, і цінами на них можна ознайомитися на офіційному сайті. У ТОВ “Аналит Прилад” можна також замовити перевірку і калібрування, а також діагностику і ремонт лабораторних приладів усіх типів (включаючи термостати і облаштування обліку). Вартість робіт розраховується індивідуально, і залежить від переліку послуг, що робляться.

      Отзывы (0)
      Теги: обробка лабораторного посуду, підготовка лабораторного посуду
      Заполните форму
      и мы свяжемся с вами