Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Про автора
   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

   У лабораторній роботі часто потрібно подрібнення різних матеріалів для проведення експериментів і аналізів. Наприклад, проводиться обробка речовин для отримання однорідних складів або роздроблення в рідинах грудочок, розчавлювання зерна, щоб досліджувати міру вологості. Це тільки невелика частина ситуацій, коли треба подрібнювати зразки. При цьому в кожному випадку потрібно не лише ступку з товкачиком, але і інше загальнолабораторне устаткування.

   Що таке лабораторні ступки?

   Це певний вид посуду. Застосовуються ступки в лабораторіях для самих різних цілей. Наприклад, проводиться подрібнення зерна, щоб провести аналіз міри його білизни або для дослідження числа падіння, а також вологості. Коли треба отримати з декількох зразків мелкофракционный склад. А також, якщо вимагається позбавитися від великої кількості грудочок різного розміру в рідині. У усіх цих ситуаціях і інших дослідженнях потрібно застосування ступки з товкачиком.

   Посуд використовується при подрібненні різних матеріалів і речовин для отримання мікро гранул або порошку способом розчавлювання і механічного стирання. Застосовується при роботі з твердими сухими зразками (великих і дрібних розмірів), травами, речовинами різної щільності, пастами, в’язкими і сипкими елементами.

   Як правильно вибрати лабораторну ступку для досліджень?

   Тут треба враховувати декілька критеріїв:

   • яким способом проводитиметься подрібнення (стирання або розчавлювання);
   • наскільки великі елементи планується обробляти;
   • чи за один раз подрібнюватиметься декілька речовин для отримання мелкофракционного складу;
   • який об’єм (кількість) матеріалу планується обробляти;
   • висота і діаметр самої ступки.

   Варто враховувати, що час подрібнення залежить від заданого фракційного складу. Якщо треба отримати мікро гранули, тоді тривалість процедури буде довше. Враховувати треба і об’єм (кількість) оброблюваного за раз матеріалу. У тому числі і фізико-хімічні характеристики продукту, яких належить вологість, твердість, щільність, пластичність і початкові розміри елементів, що піддаються механічному подрібненню.

   Які є лабораторні ступки?

   Виріб прослужить значно довше, якщо його правильно підібрати для конкретної мети і забезпечити оптимальні умови зберігання. Лабораторні ступки бувають:

   1. Металеві. Призначені для роботи з твердою рудою, яку треба подрібнити до мікрогранул. За неналежних умов зберігання можуть швидко зношуватися. Не можна поміщати в ступку тверді кислі солі і органічні кислоти.
   2. Фарфорова. Має обмежену сферу використання. Підходить для подрібнення не великих мінералів і зразків грунту, міра твердості яких менша, ніж фарфору. Такі вироби довговічні, мають стійку конструкцію. Частіше використовуються для подрібнення трави і інших пластичних речовин.
   3. Агатова. Незамінна річ в сучасних лабораторіях. Підходить для отримання порошку шляхом подрібнення різних мінералів і твердих видів грунтів. Агатові ступки мають досить глибоку виїмку, усі грані симетрично відшліфовані, поверхня ідеально відполірована. Завдяки відмінним конструктивним особливостям легко фіксувати ступку під час роботи і проводити подрібнення різних твердих часток.

   Вибираючи ступки для лабораторії, треба враховувати сферу діяльності і матеріали, з якими планується працювати. Таким чином, можна підібрати ідеальний виріб з тривалим терміном служби.

   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами