Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Про автора
   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

   Меблі для лабораторії – вид спеціалізованих меблів. Оскільки специфіка розміщення її визначена, так і окремої уваги вона вимагає при виборі. Складність полягає в тому, що умови експлуатації лабораторних меблів і спеціальні вимоги, що пред’являються до неї, допускають експлуатацію виключно вузькоспеціалізованих видів, що зроблених з певних матеріалів і відповідають показникам безпеки і стійкості до агресивних середовищ (гост на лабораторні меблі).

   Лабораторні меблі

   Для створення професійних умов в дослідницькій роботі слід правильно вибрати устаткування і лабораторні меблі, які не відрізняються різноманітністю і групуються по декількох категоріях :

   • Лабораторні столи на відміну від традиційних є головним атрибутом лабораторії, тому конструкція продумана до дрібниць.
   • Лабораторні тумбочки використовуються для отримання додаткових місць в приміщенні лабораторії.
   • Лабораторні шафи використовуються для потреб, приміром, витяжна шафа для лабораторії, сушарна шафа лабораторна, медична лабораторна шафа, тумби, пересувні шафи.
   • Пересувні столи з успіхом використовуються для дослідницьких робіт в різних місцях приміщення.

   Вимоги до матеріалів і покриттів лабораторних меблів

   На відміну від дизайнерської лабораторні меблі не створена для прикраси інтер’єрів, їй не обов’язково бути стильною, сучасною і помітною. До меблів в лабораторії пред’являються інші вимоги: практичність, безпека застосування, довговічність, зручність. Термін експлуатації усіх типів лабораторних меблів залежить від матеріалу виготовлення.

   Найнадійнішим з можливих матеріалів вважається алюміній – він зберігає форму і не піддається деформації навіть при можливих перепадах температур. Це легкий, надійний, гнучкий і екологічно чистий матеріал без шкідливих домішок, здатних вступити в реакцію з хімічними сполуками. Використовуються також нержавіюча сталь і стійкі хімічно види пластика.

   Безпека використання лабораторних меблів залежить ще і від покриття, зокрема, це стосується столів, тумбочок і полиць в шафах. Реагенти і кислоти, використовувані для досліджень, можуть спалахувати і плавитися, а тому покриття має бути стійке до екстремальних умовах роботи і зберігання. Хімічно безпечні лабораторні меблі створюють умови для правильної експлуатації: стійка до перепадів температур і дії хімічних речовин. і з’єднань.

   Інші вимоги до лабораторних меблів викладаються в гост лабораторні меблі і Сертифікаті Відповідності, що додається до конкретної моделі.

   Специфіка лабораторних меблів

   Експлуатація лабораторних меблів припускає щоденне використання агресивних матеріалів, частіше, лужного характеру для обов’язкової санітарної обробки. Вона повинна проводиться не рідше двох раз на день з метою очищення і дезинфекції за допомогою каустичної соди, хлорних і спиртових розчинів. Вимоги, що пред’являються до лабораторних меблів відповідають вимогам до матеріалів медичних меблів :

   • безпека;
   • нейтральність до усіх видів бактерій;
   • неокислюваність;
   • нейтральність до дії ультрафіолетового випромінювання, за допомогою якого проводиться антибактеріальна обробка лабораторії.

   Стіл лабораторна, витяжна шафа і інші меблі для лабораторії виготовляються за модульним принципом, що передбачає універсальність і можливе компонування інтер’єру з урахуванням особливостей лабораторного приміщення. Эргономичность і функціональність – основні експлуатаційні завдання спеціалізованих меблів. Використання лабораторних хімічних реактивів є небезпекою для здоров’я і життя людини.

   В зв’язку з цим лабораторні меблі створюють умови для бездоганного зберігання і закритість для сторонніх.

   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами