Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Про автора
   Максимова Ганна фото Максимова Ганна
   Хімік-технолог органічних речовин, працює у компанії "Analit-Pribor"

   Як заявляє заступник аграрної політики і продовольства Олена Ковальова, в якості фінансової підтримки сільського господарства України в 2016 з держбюджету буде спрямовано майже 375 млн гривен.

   Устаткування для лабораторій - analit - pribor

   На що виділені кошти

   Ковальова звітує, що усі засоби вже розподілені. З них виділено гривен:

   • 300 млн – на здешевлення кредитів;
   • 15,8 млн – на підтримку фермерських господарств;
   • 50 млн – на розвиток тваринництва.

   Вона пояснює, що фермерським господарствам засобу надаються у використання на поворотній основі у формі кредитів. Засоби з держбюджету вже надані, очікується їх розподіл конкурсними комісіями найближчим часом.

   Кредитну програму, на яку піде 300 млн, визнали найбільш ефективною, яка за торішніми оцінками дозволяє притягнути не менше 30 грн кредитів на одну гривну. Ковальова відзвітувала, що розподіл засобів безпосередньо по регіонах здійснений ще на початку квітня.

   Ще одним напрямом, на який передбачені 50 мільйонів, – це підтримка тваринництва, яке на відміну від рослинництва показало більше гірші результати рентабельності минулого року. Заступник міністра уточнює, що засоби у вказаній сумі спрямовані як часткове відшкодування розтрати на закупівлю худоби і інших сільськогосподарських парнокопитних для подальшого їх твору і молочно-м’ясного напряму.

   На що підуть інші засоби

   Іншим важливим напрямом для фермерів і одноосібників є придбання техніки в лізинг. При торішній нестабільності гривни, фермери і аграрії зіткнулися з високим подорожчанням імпортних ресурсів, тому було прийнято рішення, що буде придбано устаткування для лабораторій в Україні і іншої техніки для сільського господарства вітчизняного виробництва. На це поширюється 3,8 млн грн держбюджету.

   Більше того, понад 15 проектів по матеріально-технічній допомозі, що поширені по регіонах, максимально сконцентровані і працюють на розвиток кооперацій, садівництва, молочного садівництва, а також малого і середнього підприємництва в Україні.

   Олена Ковальова додає, що в Минагропроде чекають ратифікацію у ВР Угоди з Європейським банком інвестицій для можливості притягнути в сільське господарство України не менше 400 млн євро. Зокрема засоби будуть передбачені на розвиток зерновою і масленичной продукції, а в цілому – на дрібного, а також середнього виробника.

   ДжерелоАгропортал

   Заповніть форму
   і ми зв'яжемося з вами