Заказать звонок

  Уточнить цену

   Обратный звонок
   Обратный звонок
   Производство
   лабораторного оборудования
   Заказать звонок
   Оснащение
   зерновых лабораторий
   Заказать звонок
   Паспорта и сертификаты соответствия на всю продукцию, которая поставляется
   Гарантийное и послегарантийное сервисное обслуживание
   Доставка по Украине, Worldwide, самовывоз в Одессе

   Среди наших клиентов

   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img
   img

   Последние новости

   Рефрактометр — это прибор, при помощи которого измеряются показатели преломления света в среде. Метод рефрактометрии имеет широкое применение в исследованиях физико-химических параметров веществ, структурном и количественном анализе, а также в других научных отраслях. Рефрактометр: устройство, назначение, сферы применения Конструкция ручного рефрактометра Действие рефрактометров основано на преломлении света. В визуальном плане рефракция выглядит как явно различимое визуальное искажение предметов. Рефракцию можно наблюдать на границах таких материалов: воздух и стекло, воздух и жидкость, с...

   14.01.2020 news1

   Шрот подсолнечника является побочным продуктом выделения масел из семян подсолнечника. Продукт отличается высокой питательностью и содержит много полезных веществ, в связи с чем является ценным кормом для животных. Подсолнечный шрот: описание и применение Подсолнечный шрот делают путем прессования семян. В результате получается не только основной продукт, — масло, — но также жмых и шрот. При этом жмых получается после дробления ядер семечек на этапе отжима, а шрот — путем прессования и экстрадиции семян, которые уже извлечены. Его производят в форме гранул либо чешуек. Основная сфера испол...

   14.01.2020 news1

   Ротаметр — это прибор, который предназначен для измерения расхода газов, паров и жидкостей за единицу времени. Данное устройство относится к категории расходомеров постоянного перепада, применяется в лабораториях и на промышленных производствах. Принцип работы ротаметра Данные устройства состоят из трех элементов: корпус — прозрачная трубка со сквозным коническим отверстием; поплавок — элемент, который расположен в трубке и свободно двигается под давлением; резьбовые штуцеры — детали, при помощи которых прибор монтируют на трубопровод. Устройства имеют достаточно простой принцип действия...

   14.01.2020 news1

   Лабораторне обладнання — невід’ємна частина технологічного процесу, пов’язаного з зернопереробної промисловістю. З його допомогою здійснюється відбір проб зерна, перевірка його якості і похідних продуктів, виявлення домішок, зважування і т.д. Високоточні прилади для лабораторій забезпечують максимально ефективний процес переробки зернових культур і дозволяють відповідати нормам ДСТУ.

   «АНАЛИТ ПРИЛАД» — все для лабораторії

   Переробка зерна — це тривалий процес, що вимагає наявності спеціалізованої апаратури, яка забезпечить найкращий результат на кожному етапі роботи. На нашому сайті ви можете знайти лабораторну техніку, яка дозволить виконувати такі завдання:

   • відбирати проби зерна і сортувати його;
   • визначити якість зерна, борошна, хліба і макаронних виробів;
   • зважувати продукцію і визначати її вологість;
   • подрібнювати сировину для глибокого аналізу та багато іншого.

   Відбір проб і визначення домішок проходить за допомогою пробовідбірників і подільників проб зерна, кількість якого визначається спеціальними лічильниками, а для вимірювання його натури застосовуються Пурки. Якість зерна можна перевірити за допомогою Діафаноскопія, що вимірює ступінь його стекловидности, спираючись на оптичні властивості продукту. Подрібнення відбувається за допомогою лабораторних млинів для зерна, які готують проби для таких досліджень, як:

   • визначення якості клейковини, її деформації;
   • вимір вологості зерна;
   • визначення білизни борошна;
   • числа падіння зерна;
   • відмивання клейковини з подальшим розрахунком кількості сухої і сирої клейковини і т.д.

   Якість борошна і її сортність перевіряється за допомогою білизномір і ІК-аналізаторів, а аналіз якості клейковини відбувається за допомогою приладів, заснованих на вимірі величини залишкової деформації проб, які протягом певного часу піддаються тарований навантаженні. Устаткування, призначене для вимірювання числа падіння зерна, дозволяє виміряти активність амілолітичних ферментів за допомогою відстеження автолітіческіх активності борошняної суміші. Визначити рівень вологості проб і зробити їх точні вимірювання можна за допомогою вологомірів і механічних або електронних ваг, які діляться на такі види:

   • аналітичні;
   • середнього класу;
   • технічні;
   • ваги 1,2,3 і 4 класу точності.

   Крім цього, у нас ви можете купити прилади для замішування тіста, а також перевірки його вологості. Комплект хлібопекарського обладнання та допоміжної техніки дозволить визначити пористість хліба, його формостійкість, якість борошна по об’ємному виходу і т.д. Наше термічне встаткування дозволить виконувати безліч операцій, пов’язаних з просушуванням, нагріванням, виправними проб і матеріалів, серед якого варто виділити:

   • повітряно-теплові установки;
   • сушильні шафи;
   • термостати;
   • електропечі та ін.

   У каталозі нашого сайту представлений великий вибір додаткового обладнання, а також лабораторний посуд і меблі, завдяки якій робота стане комфортним та безпечним.

   Переваги роботи з компанією «АНАЛИТ ПРИЛАД»

   Наша компанія займається продажем високоякісного і точного лабораторного обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва, призначеного для оцінки якості зерна, а також продуктів його переробки. У нас вас чекає великий асортимент сучасної апаратури за дуже привабливими цінами, а також система знижок і гарантія якості. Професійне обслуговування та консультації дозволять отримати всю необхідну інформацію, а швидка доставка по всій Україні не змусить вас довго чекати.

   читать полностью свернуть
   Теги: лабораторное оборудование, лабораторная посуда, оборудование для лабораторий
   Заполните форму
   и мы свяжемся с вами

    Компания АНАЛИТПРИБОР уходит в отпуск с 31.12.2020 до 25.01.2021.
    В данный период Вы сможете связаться с менеджером по телефонам:
    +38(050)393-31-90
    +38(050)395-41-28
    А также можете написать нам на почту:
    a-pribor@ukr.net